MEET THE TEAM

Eefje Voogd Makelaardij is 15 jaar geleden opgericht door directeur en CEO Eefje Voogd. Eefje brengt 36 jaar ervaring in de branche met zich mee. Met haar bevlogenheid en ambitie positioneerde zij haar kantoor in de top en bewees zij zich als visionair in de branche. Eefje Voogd Makelaardij is uitgegroeid tot een team van meer dan 30 enthousiaste, professionals die iedereen met grote betrokkenheid van dienst is.
Aangenaam kennis te maken!

EEFJE VOOGDCEO & Oprichterinfo@eefjevoogd.nl

ROMY BRUINPersonal Assistantromy@eefjevoogd.nl

LIZA LACETRMT & Managementliza@eefjevoogd.nl

ELS VERPOORTENRMT & Managementels@eefjevoogd.nl

ANNABEL HOOIJEROffice Managerannabel@eefjevoogd.nl

NOEL SCHIKSRMT & Consultingnoel@eefjevoogd.nl

STEFANIE MEESTERProject Assistentstefanie@eefjevoogd.nl

KARIN POSTHUMANieuwbouwspecialistkarin@eefjevoogd.nl

SAMANTHA OUDEMANProject Assistentsamantha@eefjevoogd.nl

SANNE RAATJESKRMT sanne@eefjevoogd.nl

OTTELIEN PUTMANClient & Sales Managerottelien@eefjevoogd.nl

JO-ANN LAMBERINKKRMT i.o.jo-ann@eefjevoogd.nl

EVELYNE VERPAALENMarketing & PRevelyne@eefjevoogd.nl

SABRINA HOFWIJKSKRMT sabrina@eefjevoogd.nl

FABIENNE ZOUTENBIERARMT i.o.fabienne@eefjevoogd.nl

ROBERT DI ARUTUINKRMT i.o.robert@eefjevoogd.nl

YVONNE WISSINKTeam Assistentyvonne@eefjevoogd.nl

IRIS TIMMERKRMT i.o.iris@eefjevoogd.nl

SANNE MAINTZKRMT i.o.maintz@eefjevoogd.nl

CAMILLA KERKHOFKRMTcamilla@eefjevoogd.nl

KELLY KLEIANKRMT i.o.kelly@eefjevoogd.nl

LAURENS ROOSENDAALARMT i.o.laurens@eefjevoogd.nl

JULIETTE BLIJDENSTEINKRMT i.o.juliette@eefjevoogd.nl

MARGRIET ENGBERSENKRMT i.o.margriet@eefjevoogd.nl

EMILY WIENTJESTeam Assistentemily@eefjevoogd.nl

MARIJE DROSTTeam Assistentmarije@eefjevoogd.nl

MARCO V. RAVENHORSTRMT ravenhorst@eefjevoogd.nl

DIANNE VAN VLERKENTeam Assistentdianne@eefjevoogd.nl

TIM VAN DE STEEGEARMT i.o.tim@eefjevoogd.nl