MEET THE TEAM

Eefje Voogd Makelaardij is 15 jaar geleden opgericht door directeur Eefje Voogd. Eefje brengt 36 jaar ervaring in de branche met zich mee. Met haar bevlogenheid en ambitie positioneerde zij haar kantoor in de top en bewees zij zich als visionair in de branche. Eefje Voogd Makelaardij is uitgegroeid tot een team van meer dan 30 enthousiaste, professionals dat iedereen met grote betrokkenheid van dienst is. Aangenaam kennis te maken!

EEFJE VOOGDDirecteurinfo@eefjevoogd.nl

MARLOT FRANÇOISPA en Operations Managermarlot@eefjevoogd.nl

ELS VERPOORTENRegister Makelaar, MT, Manager Projecten & Consultancyels@eefjevoogd.nl

NOEL SCHIKSRegister Makelaar Taxateur, MT, Woningmarkt Consultantnoel@eefjevoogd.nl

Simon Reesink Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

SIMON REESINKVerhuur Manager, MTsimon@eefjevoogd.nl

KARIN POSTHUMANieuwbouwspecialistkarin@eefjevoogd.nl

SAMANTHA OUDEMANCommercieel Medewerkersamantha@eefjevoogd.nl

SUZANNE DE BRUIJNRegister Makelaarsuzanne@eefjevoogd.nl

MARCO V. RAVENHORST Register Makelaar & Register Taxateurravenhorst@eefjevoogd.nl

JO-ANN LAMBERINKVerhuurspecialistjo-ann@eefjevoogd.nl

PIEN VOOGDKandidaat Register Makelaar Taxateurpien@eefjevoogd.nl

IRIS TIMMERKandidaat Register Makelaar Taxateuriris@eefjevoogd.nl

Ben DurlacherSr. Vastgoedadviseurben@eefjevoogd.nl

LAURENS ROOSENDAALNieuwbouwspecialistlaurens@eefjevoogd.nl

MARGRIET ENGBERSENKandidaat Register Makelaar Taxateurmargriet@eefjevoogd.nl

Evelyne Westerman Eefje Voogd makelaardij

EVELYNE WESTERMANKandidaat Register Makelaar Taxateurwesterman@eefjevoogd.nl

TIM VAN DE STEEGEAssistent Register Makelaar Taxateurtim@eefjevoogd.nl

PIEN ABERSONCommercieel Medewerkeraberson@eefjevoogd.nl

TIM VAN DER STEEGAssistent Register Makelaar Taxateursteeg@eefjevoogd.nl

JERRY REIJCHARDVerhuurspecialistjerry@eefjevoogd.nl

GIJS BRUIJNVerhuurspecialistgijs@eefjevoogd.nl

JULIA BROUWERNieuwbouwspecialistjulia@eefjevoogd.nl

YVONNE WISSINK Commercieel Medewerkeryvonne@eefjevoogd.nl

STEFANIE MEESTERProject en Process Managerstefanie@eefjevoogd.nl

CARLA PEREIRAKandidaat Register Makelaar Taxateurcarla@eefjevoogd.nl

OTTELIEN PUTMANCliënt en Sales Managerottelien@eefjevoogd.nl

EVELYNE VERPAALEN Marketing en PR Managerevelyne@eefjevoogd.nl

LEONTINE DE RIDDEROffice Managerleontine@eefjevoogd.nl

LAURA BIJLSMAFrontoffice medewerkerlaura@eefjevoogd.nl

Beer Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

BEERChief Happiness Officerbeer@eefjevoogd.nl