MEET THE TEAM

Eefje Voogd Makelaardij is 15 jaar geleden opgericht door directeur Eefje Voogd. Eefje brengt 36 jaar ervaring in de branche met zich mee. Met haar bevlogenheid en ambitie positioneerde zij haar kantoor in de top en bewees zij zich als visionair in de branche. Eefje Voogd Makelaardij is uitgegroeid tot een team van meer dan 30 enthousiaste, professionals dat iedereen met grote betrokkenheid van dienst is. Aangenaam kennis te maken!

EEFJE VOOGDDirecteurinfo@eefjevoogd.nl

MARLOT FRANÇOISPersonal assistant van Eefje Voogdmarlot@eefjevoogd.nl

NIKKI VAN HORCKKantoor Directeurnikki@eefjevoogd.nl

NOEL SCHIKSRegister Makelaar Taxateur, Woningmarkt Consultantnoel@eefjevoogd.nl

Simon Reesink Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

SIMON REESINKManager Verhuursimon@eefjevoogd.nl

MARYSE HOFSTEESenior Register Makelaar Taxateur & Private Officemaryse@eefjevoogd.nl

KARIN POSTHUMANieuwbouwspecialistkarin@eefjevoogd.nl

SAMANTHA OUDEMANNieuwbouwspecialistsamantha@eefjevoogd.nl

SUZANNE DE BRUIJNRegister Makelaarsuzanne@eefjevoogd.nl

MARCO V. RAVENHORST Register Makelaar & Register Taxateurravenhorst@eefjevoogd.nl

JO-ANN LAMBERINKVerhuurspecialistjo-ann@eefjevoogd.nl

PIEN VOOGDKandidaat Register Makelaar Taxateurpien@eefjevoogd.nl

IRIS TIMMERKandidaat Register Makelaar Taxateuriris@eefjevoogd.nl

Ben DurlacherSr. Vastgoedadviseurben@eefjevoogd.nl

MARGRIET ENGBERSENKandidaat Register Makelaar Taxateurmargriet@eefjevoogd.nl

TIM VAN DE STEEGEAssistent Register Makelaar Taxateurtim@eefjevoogd.nl

PIEN ABERSONCommercieel Medewerkeraberson@eefjevoogd.nl

TIM VAN DER STEEGAssistent Register Makelaar Taxateursteeg@eefjevoogd.nl

JERRY REIJCHARDVerhuurspecialistjerry@eefjevoogd.nl

GIJS BRUIJNVerhuurspecialistgijs@eefjevoogd.nl

YVONNE WISSINK Commercieel Medewerkeryvonne@eefjevoogd.nl

CARLA PEREIRAKandidaat Register Makelaar Taxateurcarla@eefjevoogd.nl

OTTELIEN PUTMANVerhuurspecialist & Client Manager ottelien@eefjevoogd.nl

EVELYNE VERPAALEN Marketing en PR Managerevelyne@eefjevoogd.nl

LEONTINE DE RIDDEROffice Managerleontine@eefjevoogd.nl

LAURA BIJLSMAFrontoffice medewerkerlaura@eefjevoogd.nl

Beer Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

BEERChief Happiness Officerbeer@eefjevoogd.nl