MEET THE TEAM

Eefje Voogd Makelaardij is 15 jaar geleden opgericht door directeur Eefje Voogd. Eefje brengt 36 jaar ervaring in de branche met zich mee. Met haar bevlogenheid en ambitie positioneerde zij haar kantoor in de top en bewees zij zich als visionair in de branche. Eefje Voogd Makelaardij is uitgegroeid tot een team van meer dan 34 enthousiaste, professionals die iedereen met grote betrokkenheid van dienst is. Aangenaam kennis te maken!

EEFJE VOOGDDirecteurinfo@eefjevoogd.nl

ROMY BRUINPersonal Assistantromy@eefjevoogd.nl

LIZA LACET Register Makelaar Taxateurliza@eefjevoogd.nl

ELS VERPOORTENRegister Makelaar Taxateurels@eefjevoogd.nl

NOEL SCHIKSWoningmarkt Consultantnoel@eefjevoogd.nl

EMILY WIENTJESOffice Manageremily@eefjevoogd.nl

ANNE SCHILDProject Manageranne@eefjevoogd.nl

OTTELIEN PUTMANCliënt en Sales Managerottelien@eefjevoogd.nl

EVELYNE VERPAALEN Marketing en PR Managerevelyne@eefjevoogd.nl

Simon Reesink Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

SIMON REESINKVerhuur Managersimon@eefjevoogd.nl

MARCO V. RAVENHORST Register Makelaar Taxateurravenhorst@eefjevoogd.nl

CAMILLA KERKHOFKandidaat Register Makelaar Taxateurcamilla@eefjevoogd.nl

SANNE RAATJESKandidaat Register Makelaar Taxateursanne@eefjevoogd.nl

SABRINA HOFWIJKSKandidaat Register Makelaar Taxateursabrina@eefjevoogd.nl

KELLY KLEIANKandidaat Register Makelaar Taxateurkelly@eefjevoogd.nl
DIANNE VAN VLERKENKandidaat Register Makelaar Taxateurdianne@eefjevoogd.nl

STEFANIE MEESTER Commercieel Medewerkerstefanie@eefjevoogd.nl

KARIN POSTHUMACommercieel Medewerkerkarin@eefjevoogd.nl

SAMANTHA OUDEMANCommercieel Medewerkersamantha@eefjevoogd.nl

JO-ANN LAMBERINKCommercieel Medewerkerjo-ann@eefjevoogd.nl

FABIENNE ZOUTENBIERCommercieel Medewerkerfabienne@eefjevoogd.nl

YVONNE WISSINK Commercieel Medewerkeryvonne@eefjevoogd.nl

IRIS TIMMER Commercieel Medewerkeriris@eefjevoogd.nl

SANNE MAINTZCommercieel Medewerkermaintz@eefjevoogd.nl

LAURENS ROOSENDAALCommercieel Medewerkerlaurens@eefjevoogd.nl

Juliëtte Blijdenstein Eefje Voogd makelaardij

JULIETTE BLIJDENSTEINCommercieel Medewerkerjuliette@eefjevoogd.nl

MARGRIET ENGBERSENCommercieel Medewerkermargriet@eefjevoogd.nl

MARIJE DROSTCommercieel Medewerkermarije@eefjevoogd.nl

TIM VAN DE STEEGECommercieel Medewerkertim@eefjevoogd.nl

Thomas Heule voor Eefje Voogd makelaardij

THOMAS HEULECommercieel Medewerkerthomas@eefjevoogd.nl

Naomi Schloss Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

NAOMI SCHLOSSCommercieel Medewerkernaomi@eefjevoogd.nl

Petra Jonker-van Tiel Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

PETRA JONKERCommercieel Medewerkerpetra@eefjevoogd.nl

Mascha Langelaan Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

MASCHA LANGELAANCommercieel Medewerkermascha@eefjevoogd.nl

Logo Eefje Voogd makelaardij Amsterdam

NATHALIE DESMETTraineebinnendienst@eefjevoogd.nl

Beer Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

BEERChief Happiness Officerbeer@eefjevoogd.nl