MEET THE TEAM

Eefje Voogd Makelaardij is 15 jaar geleden opgericht door directeur Eefje Voogd. Eefje brengt 36 jaar ervaring in de branche met zich mee. Met haar bevlogenheid en ambitie positioneerde zij haar kantoor in de top en bewees zij zich als visionair in de branche. Eefje Voogd Makelaardij is uitgegroeid tot een team van meer dan 34 enthousiaste, professionals die iedereen met grote betrokkenheid van dienst is. Aangenaam kennis te maken!

EEFJE VOOGDDirecteurinfo@eefjevoogd.nl

ROMY BRUINPersonal Assistantromy@eefjevoogd.nl

ELS VERPOORTENRegister Makelaar Taxateurels@eefjevoogd.nl

NOEL SCHIKSWoningmarkt Consultantnoel@eefjevoogd.nl

Simon Reesink Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

SIMON REESINKVerhuur Managersimon@eefjevoogd.nl

ANNE SCHILDCRM, System and Datamanageranne@eefjevoogd.nl

OTTELIEN PUTMANCliƫnt en Sales Managerottelien@eefjevoogd.nl

EVELYNE VERPAALEN Marketing en PR Managerevelyne@eefjevoogd.nl

STEFANIE MEESTERProject en Process Managerstefanie@eefjevoogd.nl

LIZA LACET Register Makelaar Taxateurliza@eefjevoogd.nl

MARCO V. RAVENHORST Register Makelaar Taxateurravenhorst@eefjevoogd.nl

CAMILLA KERKHOFKandidaat Register Makelaar Taxateurcamilla@eefjevoogd.nl

SANNE RAATJESKandidaat Register Makelaar Taxateursanne@eefjevoogd.nl

SABRINA HOFWIJKSKandidaat Register Makelaar Taxateursabrina@eefjevoogd.nl

KELLY KLEIANKandidaat Register Makelaar Taxateurkelly@eefjevoogd.nl

DIANNE VAN VLERKENKandidaat Register Makelaar Taxateurdianne@eefjevoogd.nl

KARIN POSTHUMACommercieel Medewerkerkarin@eefjevoogd.nl

SAMANTHA OUDEMANCommercieel Medewerkersamantha@eefjevoogd.nl

JO-ANN LAMBERINKCommercieel Medewerkerjo-ann@eefjevoogd.nl

YVONNE WISSINK Commercieel Medewerkeryvonne@eefjevoogd.nl

IRIS TIMMER Commercieel Medewerkeriris@eefjevoogd.nl

SANNE MAINTZKandidaat Register Makelaar Taxateurmaintz@eefjevoogd.nl

PIEN VOOGD Assistent Register Makelaar TaxateurPien@eefjevoogd.nl

Mascha Langelaan Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

MASCHA LANGELAAN Assistent Register Makelaar Taxateur mascha@eefjevoogd.nl

LAURENS ROOSENDAALCommercieel Medewerkerlaurens@eefjevoogd.nl

MARGRIET ENGBERSENCommercieel Medewerkermargriet@eefjevoogd.nl

MARIJE DROSTCommercieel Medewerkermarije@eefjevoogd.nl

TIM VAN DE STEEGECommercieel Medewerkertim@eefjevoogd.nl

Petra Jonker-van Tiel Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

PETRA JONKERCommercieel Medewerkerpetra@eefjevoogd.nl

Sophie Portis Commercieel MedewerkerSophie@eefjevoogd.nl

Logo Eefje Voogd makelaardij Amsterdam voor foto collega

CARLA PEREIRAKandidaat Register Makelaar Taxateurcarla@eefjevoogd.nl

Logo Eefje Voogd makelaardij Amsterdam voor foto collega

PIEN ABERSON Commercieel Medewerkeraberson@eefjevoogd.nl

Logo Eefje Voogd makelaardij Amsterdam voor foto collega

TIM VAN DER STEEG Commercieel Medewerkersteeg@eefjevoogd.nl

Logo Eefje Voogd makelaardij Amsterdam voor foto collega

JULIA BROUWER Commercieel Medewerkerjulia@eefjevoogd.nl

Beer Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

BEERChief Happiness Officerbeer@eefjevoogd.nl