MEET THE TEAM

Eefje Voogd Makelaardij is 15 jaar geleden opgericht door directeur Eefje Voogd. Eefje brengt 36 jaar ervaring in de branche met zich mee. Met haar bevlogenheid en ambitie positioneerde zij haar kantoor in de top en bewees zij zich als visionair in de branche. Eefje Voogd Makelaardij is uitgegroeid tot een team van meer dan 34 enthousiaste, professionals dat iedereen met grote betrokkenheid van dienst is. Aangenaam kennis te maken!

EEFJE VOOGDDirecteurinfo@eefjevoogd.nl

ROMY BRUINPersonal Assistantromy@eefjevoogd.nl

ELS VERPOORTENRegister Makelaar, MT, Manager Projecten & Consultancyels@eefjevoogd.nl

NOEL SCHIKSRegister Makelaar Taxateur, MT, Woningmarkt Consultantnoel@eefjevoogd.nl

Simon Reesink Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

SIMON REESINKVerhuur Manager, MTsimon@eefjevoogd.nl

ANNE SCHILDCRM, System and Datamanageranne@eefjevoogd.nl

STEFANIE MEESTERProject en Process Managerstefanie@eefjevoogd.nl

OTTELIEN PUTMANCliënt en Sales Managerottelien@eefjevoogd.nl

EVELYNE VERPAALEN Marketing en PR Managerevelyne@eefjevoogd.nl

LIZA LACET Register Makelaar Taxateurliza@eefjevoogd.nl

KARIN POSTHUMANieuwbouwspecialistkarin@eefjevoogd.nl

SAMANTHA OUDEMANCommercieel Medewerkersamantha@eefjevoogd.nl

SABRINA HOFWIJKSKandidaat Register Makelaar Taxateursabrina@eefjevoogd.nl

SANNE RAATJESKandidaat Register Makelaar Taxateursanne@eefjevoogd.nl

CAMILLA KERKHOFKandidaat Register Makelaar Taxateurcamilla@eefjevoogd.nl

KELLY KLEIANKandidaat Register Makelaar Taxateurkelly@eefjevoogd.nl

MARCO V. RAVENHORST Register Makelaar Taxateurravenhorst@eefjevoogd.nl

JO-ANN LAMBERINKVerhuurspecialistjo-ann@eefjevoogd.nl

YVONNE WISSINK Commercieel Medewerkeryvonne@eefjevoogd.nl

IRIS TIMMERVastgoedadviseuriris@eefjevoogd.nl

Beer Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

BEERChief Happiness Officerbeer@eefjevoogd.nl

PIEN VOOGDAssistent Register Makelaar Taxateurpien@eefjevoogd.nl

Mascha Langelaan Eefje Voogd Makelaardij Amsterdam

MASCHA LANGELAAN Assistent Register Makelaar Taxateur mascha@eefjevoogd.nl

LAURENS ROOSENDAALNieuwbouwspecialistlaurens@eefjevoogd.nl

MARGRIET ENGBERSENVastgoedadviseurmargriet@eefjevoogd.nl

MARIJE DROSTCommercieel Medewerkermarije@eefjevoogd.nl

TIM VAN DE STEEGEAssistent Register Makelaar Taxateurtim@eefjevoogd.nl

PETRA JONKERVerhuurspecialistpetra@eefjevoogd.nl

SOPHIE PORTISVerhuurspecialistsophie@eefjevoogd.nl

PIEN ABERSON Commercieel Medewerkeraberson@eefjevoogd.nl

TIM VAN DER STEEG Commercieel Medewerkersteeg@eefjevoogd.nl

JULIA BROUWERVerhuurspecialistjulia@eefjevoogd.nl

Evelyne Westerman Eefje Voogd makelaardij

EVELYNE WESTERMANVastgoedadviseurwesterman@eefjevoogd.nl

SANNE MAINTZKandidaat Register Makelaar Taxateurmaintz@eefjevoogd.nl

CARLA PEREIRAKandidaat Register Makelaar Taxateurcarla@eefjevoogd.nl

Logo Eefje Voogd makelaardij Amsterdam voor foto collega

JERRY REIJCHARDVerhuurspecialistjerry@eefjevoogd.nl